Відбувся Саміт українських центрів підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco (Львів, ITРЕ НУ ЛП)

Співробітники кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського: 

- Євдокименко Марина Олександрівна, керівник та інструктор Мережної Академії Cisco в ХНУРЕ;

- Агеєв Дмитро Володимирович, інструктор Мережної Академії Cisco в ХНУРЕ, 

спільно з колегами зі Львова, Києва, Запоріжжя, Тернополя та інших міст України з 3 по 5 липня 2019 року прийняли участь у Саміті українських центрів підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco, який проводився на базі ITРЕ Національного університету "Львівська політехніка".

Read more...

Відбулась п’ята літня школа з кібербезпеки – «IT Security Summer school’19»

З 1 по 5 липня на базі НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася П’ята літня школа з кібербезпеки – «IT Security Summer school’19». Проведення подібних літніх шкіл в Україні в рамках проекту «ENGENSEC» вже стало щорічною доброю традицією. Ціього року цей неймовірно цікавий та корисний захід відвідало 40 студентів із різних країн, таких як Швеція, Шотландія, Польща, Турція та Україна. Серед студентів ХНУРЕ відвідали літню школу магістранти групи АМЗІмі-18-1. Загалом, на студентів очікував тиждень, насичений лекціями, практичними кіберкейсами, CTF Game та обміном досвідом.

Read more...

На базі кафедри відбувся Майстер-клас із сучасних інфокомунікаційних технологій

Шановні колеги, 18 травня 2019 року відбувся Майстер-клас із сучасних інфокомунікаційних технологій, який був організований кафедрою ІКІ імені В.В. Поповського.

Участь у майстер-класі була безкоштовна. В заході прийняли участь школярі, студенти Харківського коледжу ДУТ та студенти ХНУРЕ. Відкривав захід Майстер-клас із Інтернету речей: Створення власної метеостанції, який провів старший викладач кафедри проектування та експлуатації електронних апаратів ХНУРЕ Павло Галкін. Він ознайомив слухачів з особливостями використання сучасних IoT-платформ, розгорнутих з використанням Arduino та Raspberry Pi, для побудови «розумного будинку» та його основних функціональних елементів.

Read more...

В науковому парку «Синергія» відбувся Security Day#2!

25 квітня 2019 року в науковому парку «Синергія» відбувся Security Day#2!

Ідея створення такого заходу для студентів ХНУРЕ з’явилася під час участі доцента кафедри інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Марини Євдокименко та старшого викладача кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки Олександра Адамова в Security Day#1, який відбувся восени 2018 року в Технологічному університеті Блекінге (Королівство Швеція).

Read more...

Екскурсія кафедрою ІКІ школярів м. Краматорськ

Другого квітня 2019 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки була проведена екскурсія для учнів 10-11 класів зі шкіл м. Краматорськ. Учнів ознайомили із кафедрою інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського (ІКІ). Школярів зацікавили навчальні класи, телекомунікаційне обладнання та широкі можливості щодо проходження курсів з програмування в навчальному центрі нашої кафедри.

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua