На базі кафедри відбувся Майстер-клас із сучасних інфокомунікаційних технологій

Шановні колеги, 18 травня 2019 року відбувся Майстер-клас із сучасних інфокомунікаційних технологій, який був організований кафедрою ІКІ імені В.В. Поповського.

Участь у майстер-класі була безкоштовна. В заході прийняли участь школярі, студенти Харківського коледжу ДУТ та студенти ХНУРЕ. Відкривав захід Майстер-клас із Інтернету речей: Створення власної метеостанції, який провів старший викладач кафедри проектування та експлуатації електронних апаратів ХНУРЕ Павло Галкін. Він ознайомив слухачів з особливостями використання сучасних IoT-платформ, розгорнутих з використанням Arduino та Raspberry Pi, для побудови «розумного будинку» та його основних функціональних елементів.

Read more...

В науковому парку «Синергія» відбувся Security Day#2!

25 квітня 2019 року в науковому парку «Синергія» відбувся Security Day#2!

Ідея створення такого заходу для студентів ХНУРЕ з’явилася під час участі доцента кафедри інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Марини Євдокименко та старшого викладача кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки Олександра Адамова в Security Day#1, який відбувся восени 2018 року в Технологічному університеті Блекінге (Королівство Швеція).

Read more...

Екскурсія кафедрою ІКІ школярів м. Краматорськ

Другого квітня 2019 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки була проведена екскурсія для учнів 10-11 класів зі шкіл м. Краматорськ. Учнів ознайомили із кафедрою інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського (ІКІ). Школярів зацікавили навчальні класи, телекомунікаційне обладнання та широкі можливості щодо проходження курсів з програмування в навчальному центрі нашої кафедри.

Read more...

Відбувся майстер-клас з кібербезпеки для школярів

10 січня 2019 року на базі кафедри інфокомунікаційної інженерії ХНУРЕ в рамках заходу NURE Winter holidays було проведено майстер-клас для школярів на тему "Кібербезпека, криміналістика та кіберзлочини".


Проводив майстер-клас Віталій Балашов - експерт в області комп'ютерної криміналістики, аспірант кафедри ІКІ, в минулому – завідувач лабораторією комп'ютерних і телекомунікаційних експертиз Інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса, тренер спеціальних агентів кіберполіції в системі МВС України.

Read more...

Відбувся святковий майстер-клас з безпеки мереж Wi-Fi та етичного хакінгу

29 грудня 2018 року на кафедрі інфокомунікаційної інженерії ХНУРЕ пройшов передноворічний святковий майстер-клас для школярів з тематики безпеки мереж Wi-Fi та етичного хакінгу, який було проведено професором Д.В. Агеєвим. Діти з нетерпінням чекають наступних занять, щоб отримати базові знання в рамках курсів IT Essentials та основ кібербезпеки, які проводяться викладачами кафедри ІКІ!

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua