Магістранти кафедри ІКІ навчаються в Швеції за програмою академічної мобільності ERASMUS+

Завдяки програмі академічної мобільності ERASMUS+ та діючій програмі подвійних дипломів студенти-магістранти групи АМЗІмі-18-1 кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського – Акінтунде Адедамола Еммануель, Іквуегбу Чігозіе Чарльз, Обод Едідіонг Іме та Олаіде Джаміу Олалекан розпочали навчальний рік в Технологічному університеті Блекінге (BTH, м. Карслкруна, Швеція).

Read more...

Студенти 4-го курсу кафедри ІКІ проходять навчання в Університеті UJA (Іспанія)

Відповідно до Європейської програми академічного обміну Erasmus+ KА1 «Мобільність між програмними та партнерськими країнами» в межах договору, укладеного між ХНУРЕ та UJA, два студенти групи ТРТК-16-2 (4 курс) кафедри ІКІ імені В.В. Поповського – Маслік Анна та Ресненко Ярослав, які проходять підготовку за спеціальністю 172 – телекомунікації та радіотехніка (освітня програма «Телекомунікації»), в осінньому семестрі 2019-2020 н.р. приступили до навчання в Університеті м. Хаєн (University of Jaén, UJA), що в Іспанії.

Read more...

Співробітники кафедри ІКІ відвідали Університет Пікардії імені Жуля Верна (м. Ам'єн, Франція)

Шановні колеги! Делегація кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського у складі проф. Лемешка О.В., проф. Агеєва Д.В, проф. Єременко О.С. та доц. Євдокименко М.О. 17 вересня 2019 року відвідала Університет Пікардії імені Жуля Верна (L'université de Picardie–Jules Verne). Цей університет розташований у місті Ам'єн (Франція).

Read more...

Участь у Міжнародному тренінгу «International Staff Week Erasmus+» (м. Хаен, Іспанія)

Професор кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського д.т.н. Єременко О.С. та координатор міжнародних проектів кафедри ШІ Тітова Л.В. прийняли участь у Міжнародному тренінгу «International Staff Week Erasmus+», який проходив в університеті м. Хаен, Іспанія (La Universidad de Jaén, UJA), разом з тридцятьма іншими учасниками (викладачами та адміністративними працівниками) семи університетів країн Східної Європи, Північної Африки та Азії (Литви, Боснії і Герцеґовини, Сербії, Тунісу, Єгипту, Ірану тощо). Ініціатива міжнародного тренінгу була спрямована на подальший розвиток академічної мобільності студентів і викладачів, а також міжкультурний обмін представників країн-партнерів в рамках Erasmus+ KA107 та KA103. 

Read more...

Налагодження співпраці з університетом Вальядоліду

22 січня 2019 року відбулась зустріч активу кафедри ІКІ з представником університету міста Вальядолід (Іспанія), професором Рамоном де ла Роза Стейнц. Гість ознайомився з напрямками роботи кафедри, освітніми програмами підготовки студентів і лабораторною базою кафедри ІКІ.

В ході обміну думками було виявлено багато спільних навчальних питань і наукових проблем, якими займаються вчені кафедри ІКІ та їх іспанські колеги. Особливо зацікавили професора Рамона де ла Роза Стейнц питання щодо розробок в області програмно-конфігурованого радіо (SDR), кібербезпеки та мережних технологій. Під час неформальної бесіди виявилися спільні інтереси та захоплення на ниві радіоаматорства, організації радіозв’язку через Місяць тощо.

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua