Участь у Міжнародному тренінгу «International Staff Week Erasmus+» (м. Хаен, Іспанія)

Професор кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського д.т.н. Єременко О.С. та координатор міжнародних проектів кафедри ШІ Тітова Л.В. прийняли участь у Міжнародному тренінгу «International Staff Week Erasmus+», який проходив в університеті м. Хаен, Іспанія (La Universidad de Jaén, UJA), разом з тридцятьма іншими учасниками (викладачами та адміністративними працівниками) семи університетів країн Східної Європи, Північної Африки та Азії (Литви, Боснії і Герцеґовини, Сербії, Тунісу, Єгипту, Ірану тощо). Ініціатива міжнародного тренінгу була спрямована на подальший розвиток академічної мобільності студентів і викладачів, а також міжкультурний обмін представників країн-партнерів в рамках Erasmus+ KA107 та KA103. 

Read more...

Налагодження співпраці з університетом Вальядоліду

22 січня 2019 року відбулась зустріч активу кафедри ІКІ з представником університету міста Вальядолід (Іспанія), професором Рамоном де ла Роза Стейнц. Гість ознайомився з напрямками роботи кафедри, освітніми програмами підготовки студентів і лабораторною базою кафедри ІКІ.

В ході обміну думками було виявлено багато спільних навчальних питань і наукових проблем, якими займаються вчені кафедри ІКІ та їх іспанські колеги. Особливо зацікавили професора Рамона де ла Роза Стейнц питання щодо розробок в області програмно-конфігурованого радіо (SDR), кібербезпеки та мережних технологій. Під час неформальної бесіди виявилися спільні інтереси та захоплення на ниві радіоаматорства, організації радіозв’язку через Місяць тощо.

Read more...

Продовження Міжнародної програми Erasmus+ з Технологічним університетом Блекінге (Королівство Швеція)

У період з 15 по 28 травня 2019 року доцент кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського Євдокименко Марина Олександрівна в рамках Міжнародної програми Erasmus+ відвідала Технологічний університет Блекінге (м. Карлскруна, Королівство Швеція). Цей візит був дуже насичений цікавими подіями! Так нашою викладачкою було проведено лекцію та лабораторні заняття на тему «Якість обслуговування в сучасних мережах» в рамках курсу академії Cisco; проведено зустріч із шведськими студентами, які з вересня 2019 року завдяки програмі підвійних дипломів між нашими університетами приїдуть на кафедру ІКІ здобувати магістерську освіту.

Read more...

Участь у міжнародному проекті COST CA15127 – Resilient Communication Services Protecting End-user Applications from Disaster-based Failures (RECODIS)

Дякуючи науковій активності професора кафедри інфокомунікаційної інженерії д.т.н. Єременко О.С., Харківський національний університет радіоелектроніки приєднався до проекту COST CA15127 – Resilient Communication Services Protecting End-user Applications from Disaster-based Failures (RECODIS), метою якого є розробка відповідних технік і сервісів щодо надання додаткам кінцевих користувачів надійного обслуговування інфокомунікаційною мережею за умови відмов, викликаних катастрофами, а саме стихійними лихами (повені, торнадо, землетруси, пожежі), технологічними катастрофами, пов’язаними, наприклад, з відключенням електроенергії тощо, зловмисними атаками на мережну безпеку, компрометацією мережних елементів (часто спричиняє відмови вузлів і каналів, що обслуговують велику частину трафіку).

Read more...

Участь у Міжнародному проекті ENGENSEC – «Проект підготовки фахівців з кібербезпеки наступного покоління IT-сфери Європейського союзу та України»

У період з 2013 по 2017 рр. співробітники кафедри інфокомунікаційної інженерії ХНУРЕ брали участь у Міжнародному проекті ENGENSEC – «Проект підготовки фахівців з кібербезпеки наступного покоління IT-сфери Європейського союзу та України». Проект було профінансовано Європейською комісією у сфері освіти TEMPUS IV.

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua