Співробітники кафедри ІКІ прийняли участь у роботі Міжнародної конференції IEEE CADSM’2019

Шановні колеги! У період з 26 лютого по 2 березня 2019 року в с. Поляна (Закарпаття) відбулася Ювілейна 15-а Міжнародна наукова конференція "The experience of designing and application of CAD systems in microelectronics" - CADSM'2019.У роботі конференції прийняли участь науковці з України, Польщі, Іраку, Словаччини, Тунісу тощо.

Read more...

Участь у конференції ICCSEEA'2019

В період з 26 по 27 січня 2019 року проходила Друга Міжнародна конференція з інформатики, інженерії та освітніх програм (The Second International Conference on Computer Science, Engineering and Education Applications, ICCSEEA2019), яка організована спільно Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Міжнародною дослідницькою асоціацією сучасної освіти та інформатики (International Research Association of Modern Education and Computer Science, RAMECS).

Read more...

Вчені кафедри ІКІ прийняли участь у роботі наукової конференції PREDT-2018

Шановні колеги, 8-10 листопада 2018 року в м. Чернівці (Україна) відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізико-технологічні проблеми передавання, оброблення та зберігання інформації в інфокомунікаційних системах» (PREDT-2018), яка була організована кафедрою радіотехніки та інформаційної безпеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Харківський національний університетрадіоелектроніки також виступав одним з організаторів конференції.

Read more...

Науково-практична конференція «ПРОБЛЕМИ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ. НАУКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ» (PICS&T-2018)

Шановні колеги! 9 - 12 жовтня 2018 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася IEEE науково-практична конференція «Проблеми інфокомунікацій. Наука і технології» (PIC S&T-2018)

Мета конференції - обмін інформацією про теоретичні, наукові та практичні здобутки, а також узагальнення та систематизація результатів і досвіду їх впровадження в нові інфокомунікаційні технології та при плануванні сучасних інфокомунікаійних систем.  

Read more...

ІІІ Міжнародна наукова конференція "Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics (UkrMiCo’2018)"

Шановні колеги! У період з 10 по 14 вересня 2018 року відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція "Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics  (UkrMiCo’2018)", яка другий рік поспіль проводиться на березі Чорного моря в м. Одеса.

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua