Науковці кафедри ІКІ прийняли участь у роботі конференції IEEE AICT`2019

Шановні колеги, в період з 3 по 6 липня 2019 року на базі Національного університету "Львівська політехніка" відбулась Третя IEEE Міжнародна конференція "НОВІ ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - 2019" (ADVANCED INFORMATION AND COMMUNICATION TECHNOLOGIES, AICT'2019). Напрямки роботи конференції були пов’язані з такими актуальними для науки та техніки галузями, як інтернет речей, хмарні технології, мобільні та сенсорні мережі, програмно-конфігуровані мережі тощо.

Цього року на конференцію було подано більше 120 доповідей, і тільки близько 100 з них були включені оргкомітетом в програму конференції. З доповідями виступили науковці з Південної Кореї, Німеччини, Словаччини. Україну представляли науковці з вишів Львова, Києва, Харкова, Одеси, Чернівців, Вінниці та багатьох інших міст.

Read more...

Науковці кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського прийняли участь у роботі IEEE-конференції UKRCON'2019

Шановні колеги! В період з 2 по 6 липня 2019 року в м. Львові відбулась Друга українська IEEE конференція «Electrical and Computer Engineering» (UKRCON'2019). Конференція була присвячена проблемам радіоелектроніки, радіотехніки, біоінженерії та робототехніки, нанотехнологій, системного аналізу, комп’ютерних наук та телекомунікацій. Конференція зібрала науковців з різних куточків світу, які мали нагоду поділитись своїми результатами на пленарному та численних секційних засіданнях.

Read more...

Співробітники кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського прийняли участь у роботі Міжнародної IEEE конференції IDT 2019 (м. Жиліна, Словаччина)

Шановні колеги! У період з 25 по 27 червня 2019 року в м. Жиліна (Словаччина) відбулася Міжнародна IEEE конференція Information and Digital Technologies (IDT 2019). У роботі конференції прийняли участь науковці з багатьох країн Європи: Словаччини, України, Німеччини, Великобританії, Італії, Польщі, Словенії, Румунії, Угорщини тощо. Конференція проводилася на базі Жилінського університету, а саме факультету управління та інформатики за підтримки Європейської Асоціації ESRA (European Reliability and Safety Association), Міжнародного Вишеградського Фонду та Чехословацької секції IEEE (Reliability Society Chapter). 

Read more...

Відбулась п’ята Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних безпроводових мереж зв'язку» (ЕМС-2019)

Шановні колеги, 21-22 травня 2019 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки на базі кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського відбулася п’ята Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми електромагнітної сумісності перспективних безпроводових мереж зв'язку» (ЕМС-2019).

1. Загальна інформація

Кількість поданих доповідей: 73
з країн далекого зарубіжжя: 2 (Ірак, Польща)
з України (ХНУРЕ): 27 (21)
Кількість прийнятих доповідей на конференцію: 41
Кількість доповідей, які доповідались на конференції: 29
Загальна кількість учасників конференції: 53

Read more...

Участь у Міжнародній практичній конференції NoNameCon 2019

Викладачі кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського проф. Агеєв Д.В. та доц. Радівілова Т.А. відвідали Міжнародну практичну конференцію NoNameCon 2019. Це конференція з практичної кібербезпеки, яка дає змогу розширити, поглибити та закріпити теоретичні та прикладні знання та навички в цій області.
Участь у роботі конференції сприяла новим знайомствам, цікавому спілкуванню та обміну думками між її учасниками, спікерами, організаторами та численими гостями!

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua