Участь науковців кафедри ІКІ у роботі конференції IEEE IDAACS’2019 (м. Мец, Франція)

В період з 18 по 21 вересня 2019 року науковці кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського у складі професорів Лемешка О.В., Агеєва Д.В. та Єременко О.С., доцентів Євдокименко М.О. та Мерсні А. прийняли участь у Міжнародній IEEE конференції Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS’2019). Організаторами конференції виступали Національна школа інженерії Меца (ENIM) та Лабораторія проектування, оптимізації та моделювання систем (LCOMS), Університет Лотарингії (Франція). Конференція відбувалась в м. Мец на базі ENIM. 

Read more...

Участь науковців кафедри у роботі конференції «International Conference on Natural Sciences and Technologies» (ICONAT-2019)

Шановні колеги! 18-20 вересня 2019 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулась Міжнародна наукова конференція з природничих наук та технологій  «International Conference on Natural Sciences and Technologies» (ICONAT-2019), яка проводилась сумісно ХНУРЕ, компанією lifecell, технічним університетом Eskişehir (Туреччина) під патронатом Міністерства освіти і  науки України. 

Read more...

Участь вчених кафедри у роботі Міжнародної конференції IEEE Ukrmico'2019

Шановні колеги, 9-13 вересня 2019 року на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відбулась Міжнародна IEEE конференція «International Conference on Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics» (UkrMiCo'2019). Організатори: НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», ОНАЗ імені О.С. Попова. Серед учасників конференції були представники провідних вишів України, які готують фахівців в області телекомунікацій та радіотехніки, а також вчені з інших країн світу – Німеччини, Туреччини, Ізраїлю, Латвії, Молдови та ін.

Read more...

Науковці кафедри ІКІ прийняли участь у роботі конференції IEEE AICT`2019

Шановні колеги, в період з 3 по 6 липня 2019 року на базі Національного університету "Львівська політехніка" відбулась Третя IEEE Міжнародна конференція "НОВІ ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - 2019" (ADVANCED INFORMATION AND COMMUNICATION TECHNOLOGIES, AICT'2019). Напрямки роботи конференції були пов’язані з такими актуальними для науки та техніки галузями, як інтернет речей, хмарні технології, мобільні та сенсорні мережі, програмно-конфігуровані мережі тощо.

Цього року на конференцію було подано більше 120 доповідей, і тільки близько 100 з них були включені оргкомітетом в програму конференції. З доповідями виступили науковці з Південної Кореї, Німеччини, Словаччини. Україну представляли науковці з вишів Львова, Києва, Харкова, Одеси, Чернівців, Вінниці та багатьох інших міст.

Read more...

Науковці кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського прийняли участь у роботі IEEE-конференції UKRCON'2019

Шановні колеги! В період з 2 по 6 липня 2019 року в м. Львові відбулась Друга українська IEEE конференція «Electrical and Computer Engineering» (UKRCON'2019). Конференція була присвячена проблемам радіоелектроніки, радіотехніки, біоінженерії та робототехніки, нанотехнологій, системного аналізу, комп’ютерних наук та телекомунікацій. Конференція зібрала науковців з різних куточків світу, які мали нагоду поділитись своїми результатами на пленарному та численних секційних засіданнях.

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua