Участь науковців кафедри ІКІ у роботі 15-ї Міжнародної конференції IEEE TCSET’2020

Шановні колеги! В період з 25 по 29 лютого 2020 року у смт. Славсько (Львівська область, Україна) відбулась 15th International Conference on Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (IEEE TCSET’2020). Робота конференції була організована в 9-ти основних секціях, які відвідали близько 200 зареєстрованих учасників з різних країн світу.

Read more...

Участь науковців кафедри ІКІ у роботі Міжнародної конференції ICCSEEA’2020

В період з 21 по 22 січня 2020 року проходила Третя Міжнародна конференція з інформатики, інженерії та освітніх програм (The Second International Conference on Computer Science, Engineering and Education Applications, ICCSEEA’2020), яка організована спільно Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Міжнародною дослідницькою асоціацією сучасної освіти та інформатики (International Research Association of Modern Education and Computer Science, RAMECS).

Read more...

УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ КАФЕДРИ ІКІ У ПЕРШІЙ МІЖНАРОДНІЙ IEEE-КОНФЕРЕНЦІЇ ATIT’2019

Шановні колеги! В період з 18 по 20 грудня 2019 року пройшла Перша Міжнародна IEEE-конференція «Передові тенденції в теорії інформації» (2019 IEEE International Conference on Advanced Trends in Information Theory, ATIT’2019). Конференція відбулась на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка та була організована вченими двох провідних структурних підрозділів цього славетного вишу – факультету інформаційних технологій, а також факультету комп'ютерних наук та кібернетики. 

Read more...

Участь науковців кафедри ІКІ у роботі конференції IEEE IDAACS’2019 (м. Мец, Франція)

В період з 18 по 21 вересня 2019 року науковці кафедри інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського у складі професорів Лемешка О.В., Агеєва Д.В. та Єременко О.С., доцентів Євдокименко М.О. та Мерсні А. прийняли участь у Міжнародній IEEE конференції Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS’2019). Організаторами конференції виступали Національна школа інженерії Меца (ENIM) та Лабораторія проектування, оптимізації та моделювання систем (LCOMS), Університет Лотарингії (Франція). Конференція відбувалась в м. Мец на базі ENIM. 

Read more...

Участь науковців кафедри у роботі конференції «International Conference on Natural Sciences and Technologies» (ICONAT-2019)

Шановні колеги! 18-20 вересня 2019 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулась Міжнародна наукова конференція з природничих наук та технологій  «International Conference on Natural Sciences and Technologies» (ICONAT-2019), яка проводилась сумісно ХНУРЕ, компанією lifecell, технічним університетом Eskişehir (Туреччина) під патронатом Міністерства освіти і  науки України. 

Read more...

Соціальні мережі

Контакти

Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інфокомунікаційної інженерії

home Адреса: 61166, Україна, м Харків, пр. Науки 14, головний корпус, 3 поверх, кім. 304

phone Телефон: +38057-702-13-20

email Email: d_ts@nure.ua