Новина

Баскетбольний матч кафедри ТКС відбувся 2 жовтня 2013

2 жовтня 2013 року у стінах спортивної зали Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся товариський матч між командами студентів викладачів кафедри телекомунікаційних систем ХНУРЕ.

Склади команд:

Викладачі:

1. Волотка Вадим Сергійович (капітан команди)

5. Павленко Іван

Рахунок у матчі відкрила команда викладачів із руки капітана. І упродовж першої половини тайму злагоджена гра дозволила викладачам піти вперед. Але команда студентів не мала наміру відступати. Вони перехопили ініціативу і наприкінці першого десятихвилинного тайму вже лідирували на цілих 15 очок із рахунком 25:10.

У перерві команди обговорили подальшу стратегію гри і в другому таймі кожна з команд накидала в кільце супернику по 5 кидків із ближньої дистанції і відрив не змінився.

Третій тайм виявився найнасиченішим за всю гру. Активна атака та проходи до кошика супротивника допомогли викладачам заробити 16 очок. У свою чергу, команда студентів вирішила спробувати щастя в кидках з дальньої дистанції (через трьохочкову лінію) і у них це вийшло. Капітан команди студентів Максим Каменєв влучними кидками закинув 5 триочкових м'ячів, що дало студентам незаперечну перевагу. Гра завершилася з рахунком 51:36 на користь студентів.

Найціннішими гравцями MVP цього матчу виявилися капітани кожної з команд.

Незабаром має відбутися ще кілька товариських матчів, які послужать чудовим тренуванням перед основним матчем, у якому команди змагатимуться за призове місце у кафедральному турнірі.