Системи і технології цифрового телебачення

У навчальному посібнику розглянуто принципи та характеристики сучасних систем цифрового телебачення стандартів ATSC, DVB, ISDN. Розглянуті особливості методів модуляції і завадостійкості в стандартах наземного ефірного цифрового телебачення DVB-T і DVB-T2 та супутникового цифрового телебачення DVB-S і DVB-S2. Розглянута структура мультисервісної мережі кабельного телебачення стандарту DVB-C. Представлені мобільні технології телебачення в стандартах DVB-H, MBMS, DAB, DMB, ISDB-Т та з використанням IP (IPTV). Наведені дані про мікрохвильові інтегровані телерадіоінформаційні системи.

Системи і технології цифрового телебачення: навчальний посібник / В.А. Лошаков, Т.М. Наритник, С.О. Сабурова та ін. ; за заг. ред. проф. В.А. Лошакова. — К.: Талком, 2022. — 285 с. ISBN 978-617-8016-76-0.

Навчальний посібник призначений для викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів при підготовці кваліфікаційних та дисертаційних робіт, а також при вивченні дисциплін напряму телекомунікації та радіотехніки і курсовому проектуванні. Книга може бути корисною фахівцям та спеціалістам в питаннях розробки, виробництва та експлуатації систем та мереж цифрового телебачення нових поколінь.

УДК 621.397.13: 621.396: 654.197

Наукометричні показники
співробітників кафедри ІКІ

Наукометричні показники
співробітників ХНУРЕ

Професорсько-викладацький склад

Коляденко
Юлія
Юріївна
Професор кафедри
Куля
Юлія
Едуардівна
Доцент кафедри
Мерсні
Амаль
Доцент кафедри
Сацюк
Василь
Васильович
Старший викладач
Супрун
Тетяна
Василівна
Старший викладач