Розвиток освітніх (освітньо-професійних та освітньо-наукових) програм

Розвиток освітніх програм є важливим фактором вдосконалення освітнього процесу та підвищення якості освіти та рівня підготовки студентів та аспірантів. Розвиток подібних програм базується на висновках щодо

Відбулась онлайн-лекція спікерів компанії Distributed Lab зі студентами кафедри ІКІ
30 листопада 2021 року відбулась онлайн-лекція спікерів компанії Distributed Lab для студентів 2-4 курсів кафедри ІКІ ім. В. В. Поповського. Темою заходу стали принципи функціонування Bitcoin.

30.11.2021

Відбулась онлайн-зустріч представників компанії Huawei зі співробітниками кафедри ІКІ та студентами ХНУРЕ
13 жовтня 2021 року відбулась чергова розширена зустріч представників компанії Huawei зі співробітниками кафедри ІКІ імені В.В. Поповського та студентами, які навчаються в ХНУРЕ. Зустріч відбувалась в онлайн режимі та охопила до 70-ти учасників.

14.10.2021

Участь у проєкті USAID “КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНО ВАЖЛИВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ”
Харківський національний університет радіоелектроніки було обрано для участі в проєкті USAID “КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНО ВАЖЛИВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ”. Так під час церемонії запуску освітнього компоненту проєкту ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенець та доцент кафедри інфокоммунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Марина Євдокименко отримали ВІДЗНАКУ про партнерство.

31.03.2021

Вебінар Харківського АСМ-W чаптеру з приводу кар’єрних викликів у галузі ІКТ під час пандемії
Січнева зустріч Харківського АСМ-W чаптеру, Kharkiv Information & Communication Technologies ACM-W Chapter, була присвячена темі кар’єри жінок в галузі ІКТ під час пандемії, існуючих викликів і потенційних рішень.

30.01.2021

Обговорення освітньо-наукової програми «Телекомунікації та радіотехніка» на засіданні Ради молодих учених ХНУРЕ
11 січня 2021 року відбулось чергове засідання Ради молодих вчених Харківського національного університету радіоелектроніки, яке було присвячене обговоренню змісту освітньо-наукової програми (ОНП) «Телекомунікації та радіотехніка» зі спеціальності 172 – Телекомунікації та радіотехніка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. На засідання Ради були запрошені представники проєктної групи, групи забезпечення та аспіранти.

11.01.2021

Відбулась онлайн-зустріч представників компанії Lifecell зі студентами кафедри ІКІ ХНУРЕ
26 жовтня 2021 року відбулась онлайн зустріч представників компанії Lifecell зі студентами кафедри ІКІ імені В.В. Поповського. На зустрічі презентувалась соціально-освітньої програми JUMP into life:).

26.10.2021

Обговорення освітніх програм за спеціальністю 125 - Кібербезпека
Розроблено проєкти освітніх програм за спеціальністю 125 - кібербезпека

04.04.2021

Студенти третього курсу груп КУІБ відзвітувались за проходження практики в компанії «ВОРКНЕСТ»
У період з 15 лютого по 6 березня 2021 року студенти групи КУІБ-18-1 Борисенко Леся, Мицик Марія, Фукс Максимілліан, Стовба Антон, Герус Марія, Павлов Олексій, а також студенти групи КУІБу-19-1 Бугай Катерина, Гайкевич Денис та Шеховцов Дмитро проходили практику в компанії «ВОРКНЕСТ».

10.03.2021

Вітаємо доцентів кафедри ІКІ Терещенка І.В. і Штангей С.В. з отриманням сертифікатів з курсу «ISO 45001:2018 Менеджмент професійної безпеки та здоров’я. Розробка та впровадження»
В період з 7 по 9 жовтня 2020 року викладачі кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського доц. Терещенко І.В. і доц. Штангей С.В. пройшли навчання у центрі підготовки фахівців швейцарської компанії «SGS Ukraine» з курсу «ISO 45001:2018: Менеджмент професійної безпеки та здоров’я. Розробка та впровадження».

18.01.2021

ХНУРЕ планується долучити до розгортання тестових центрів розвитку 5G в Україні
4 грудня 2020 року відбулось онлайн обговорення проблем розвитку мобільного зв’язку 5G в Україні. У відеоконференції прийняли участь від університету: Ректор Семенець В.В., декани факультетів ІК, КН та АКТ, завідувачі та співробітники профільних кафедр. Кафедра ІКІ імені В.В. Поповського була представлена завідувачем проф. Лемешко О.В., проф. Москальцем М.В. доцентом Снігуровим А.В. та доцентом Євдокименко М.О.

06.12.2020

Наукометричні показники
співробітників кафедри ІКІ

Наукометричні показники
співробітників ХНУРЕ

Професорсько-викладацький склад

Коляденко
Юлія
Юріївна
Професор кафедри
Куля
Юлія
Едуардівна
Доцент кафедри
Мерсні
Амаль
Старший викладач
Сацюк
Василь
Васильович
Старший викладач
Супрун
Тетяна
Василівна
Старший викладач