Новина
Запрошуємо на презентацію проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне: «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні»
Шановні колеги! Запрошуємо Вас на презентацію проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне: «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні», яка відбудеться 29 грудня 2022 р. 16.00 – 17.00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/DA7nBJEbCRobXeeY9
Інформація про проєкт: https://ice.nure.ua/ua/international-cooperation/erazmus-modul-zhan-mone-ievropejskyj-dosvid-dlia-pidvyshchennia-stijkosti-krytychno-vazhlyvykh-ob-iektiv-v-ukraini/
Захід відбудеться за підтримки Національного Ерасмус+ офісу в Україні та Харківського національного університету радіоелектроніки.
![](https://ice.nure.ua/wp-content/uploads/2022/12/image_2022-12-25_16-52-11.png)