Спортивні та мистецькі досягнення

Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ стала срібною призеркою ІV етапу Кубку України з легкоатлетичних метань
За дуже несприятливих погодних умов 15 червня у м.Києві пройшов ІV етап Кубку України з легкоатлетичних метань пам`яті ЗТУ Л. Смєлаша та А. Кончіца. Змагання у секторах припинялися 2 рази через великий дощ. Незважаючи на складні умови проведення змагань, студентці кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ групи ТРІКІ-21-1 Горяіновій Карині вдалось здобути 2 місце з найкращим результатом сезону.

17.06.2024

Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського виборола срібну медаль Універсіади України
19-20 лютого в м. Хмельницький відбулись змагання ХІX літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, у яких взяли участь 56 спортсменів із 12 регіонів України. Харківський національний університет радіоелектроніки на цих змагання представляла студентка 3 курсу кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ майстер спорту України Єлизавета Христенко.

27.02.2024

Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ стала призеркою у відкритому Чемпіонаті України з легкої атлетики
Студентка кафедри ІКІ імені. В.В. Поповського ХНУРЕ групи ТРІКІ-21-1 Горяінова Карина взяла участь у змаганні Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів, який відбувся 1-2 липня 2023 року у Луцьку. Карина змагалась у такому виді спорту, як метання молота (4 кг).

07.07.2023

Вітаємо Ларису Пилюк з перемогою на Відкритому чемпіонаті м.Харкова з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок
25.02.2023 відбувся Відкритий чемпіонат м. Харкова з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок. Спортсмени секції силових видів спорту під керівництвом тренера Наталії Дідюк вдало виступили на цих змаганнях та посіли призові місця.

26.02.2023

Поздоровляємо студентку кафедри ІКІ зі срібною медаллю на Європейських університетських іграх – 2022
Студентка кафедри ІКІ імені. В.В. Поповського ХНУРЕ групи ТРІКІ-21-2 Єлизавета Христенко виборола срібну медаль у змаганнях з олімпійського тхеквондо на Європейських університетських іграх – 2022, які відбулись у Польщі, місто Лодзь.

01.08.2022

Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ стала призеркою у Командному Чемпіонаті України з легкої атлетики
Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ групи ТРІКІ-21-1 Горяінова Карина взяла участь у Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, який відбувся 18-19 травня 2024 року у м.Луцьк.

21.05.2024

Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ посіла друге місце у фіналі Кубку України з легкоатлетичних метань
Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ Горяінова Карина (група ТРІКІ-21-1) взяла участь у фіналі Кубку України з легкоатлетичних метань «Всеукраїнські змагання з метань пам’яті ЗТУ Є. Сюча», який відбувся 14-15 жовтня 2023 року в Києві.

15.10.2023

Студентка кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського стала призеркою чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед студентів університетів
З 5 по 12 квітня 2023 року у Львові відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів університетів. У цих престижних змаганнях взяли участь команди із 15 закладів вищої освіти, у тому числі збірна команда з пауерліфтингу з Харківського національного університету радіоелектроніки.

25.04.2023

Студентка ХНУРЕ виборола срібну медаль чемпіонату України з тхеквондо
Студентка кафедри ІКІ імені. В.В. Поповського ХНУРЕ групи ТРІКІ-21-2 Єлизавета Христенко взяла участь у змагання чемпіонату України з тхеквондо ВТФ. За результатами змагань спортсменка виборола дві срібні медалі в різних вікових групах – серед дорослих та молоді.

06.12.2022

Вітаємо студентку кафедри ІКІ імені В.В. Поповського з першим місцем на чемпіонаті Харківської області з пауерліфтингу
5-6 лютого 2022 року відбувся чемпіонат Харківської області із класичного пауерліфтингу та класичному жиму лежачи серед дорослих та юніорів.