Спортивне життя кафедри

Студентка кафедри ІКІ імені В.В. Поповського виборола срібну медаль Універсіади України
19-20 лютого в м. Хмельницький відбулись змагання ХІX літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, у яких взяли участь 56 спортсменів із 12 регіонів України. Харківський національний університет радіоелектроніки на цих змагання представляла студентка 3 курсу кафедри ІКІ імені В.В. Поповського ХНУРЕ майстер спорту України Єлизавета Христенко.

27.02.2024

Кубок кафедри ТКС з футболу (2015)
Дивіться фотографії з кубку кафедри ТКС з футболу

01.09.2015

Кубок кафедры ТКС по футболу (2014)
У травні 2014 кафедра ТКС провела змагання з футболу. Змагалися команди студентів 3-го, 4-го, 5-го курсів, а також викладачів. Змагання проходили на майданчику для міні-футболу на стадіоні ХНУРЕ.

01.09.2014

Баскетбольний матч кафедри ТКС відбувся 2 жовтня 2013
2 жовтня 2013 року у стінах спортивної зали Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся товариський матч між командами студентів викладачів кафедри телекомунікаційних систем ХНУРЕ.

02.10.2013

Кубок кафедри ТКС з футболу (2016)

09.09.2016

Вітаємо аспірантку кафедри ТКС Лебеденко Тетяну зі спортивними перемогами
26-30 листопада 2014 р. у м. Коломия (Україна) пройшов Кубок України з пауерліфтингу серед жінок та чоловіків. У ваговій категорії до 52кг серед жінок перемогу здобула харків'янка (аспірант кафедри ТКС, ХНУРЕ). Лебеденко Тетяна виконала норматив Майстра спорту України з пауерліфтингу та встановила рекорд Харківської області у жимі лежачи (90кг у вазі категорії до 52 кг).

27.11.2014

Вітаємо Лебеденко Тетяну зі спортивною перемогою на Чемпіонаті України
14-17 березня 2014р. у м. Суми пройшов Чемпіонат України з жиму лежачи серед жінок та чоловіків, юніорок та юніорів, дівчат та юнаків. На змагання прибули представники всіх областей України. У ваговій категорії до 52 кг серед жінок Чемпіонкою України стала представниця харківської збірної команди з пауерліфтингу, аспірантка кафедри ТКС – Лебеденко Тетяна. У напруженій боротьбі за золото вирішальним став третій підхід, у якому Тетяна знизала штангу вагою 85 кг, обійшовши представниць Вінницької області. Спортсменка також встановила рекорд харківської області у жимі лежачи серед жінок та здобула срібний кубок абсолютного заліку змагань.

17.03.2014

Вітаємо з перемогою магістрантку кафедри ТКС
6-8 вересня 2013 р. у м. Керч (Україна) пройшов Міжнародний турнір з пауерліфтингу та жиму лежачи серед жінок та чоловіків – «Кубок ВОСПОРО». Змагання зібрали представників багатьох областей України та Росії. У ваговій категорії до 52 кг серед жінок харків'янка Лебеденко Тетяна (магістрантка кафедри телекомунікаційних систем ХНУРЕ) виграла золото у жимі лежачи, срібло у класичному пауерліфтингу та бронзу абсолютної першості змагань. Спортсменка встановила рекорди Харківської області у всіх трьох вправах безекіпірувального пауерліфтингу.