Проєкт Ерасмус+ модуль Жан Моне «Integrating the EU cybersecurity framework and policies in Ukraine» 621250-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE

Проект: Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик ЄС з кібербезпеки в Україні»

Проект №: 621250-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE

Координатор проекту:Євдокименко Марина Олександрівна, д.т.н., професор кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського

Виконавці проекту:

Олександра Єременко, д.т.н., професор кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського;
Олександр Адамов, к.т.н., старший викладач кафедри АПОТ;
Євгенія Кузьміних, к.т.н., доцент кафедри ІКІ ім. В.В. Поповського.

Основною метою проекту є популяризація, розповсюдження та інтеграція рамок, політик та найкращих практик ЄС у галузі кібербезпеки серед наукових та освітніх установ, а також промисловості, представників бізнесу, правових регулюючих органів і державних установ України.

Основні завдання:

  • Вивчення стратегічної документації та підходів до кібербезпеки відповідно до рамок ЄС щодо обміну інформацією про кібербезпеку (EU Frameworks for Exchanging Cybersecurity Information, EU FESI).
  • Активне заохочування до участі викладачів та студентів з метою розповсюдження цінностей ЄС, популяризації EU FESI в Україні.
  • Розробка та викладання нового навчального курсу щодо рамок ЄС щодо обміну інформацією про кібербезпеку (EU FESI) і модернізація трьох існуючих курсів, розширивши їх зміст з урахуванням передового досвіду ЄС у таких областях, як Інтернет речей, кібер-стійкість та ІКТ.
  • Проведення наукового дослідження з питань інтеграції рамок ЄС з кібербезпеки в Україні із подальшим поширенням отриманих результатів на регіональному, національному та міжнародному рівнях через конференції та публікації.

Курси проекту:

  • Рамки та політики ЄС з кібербезпеки
  • Кращі практики ЄС: виявлення та аналіз кібератак за допомогою машинного навчання
  • Кращі практики та стратегії ЄС щодо кібер-стійкості
  • Кращі практики ЄС для Інтернету речей та інтелектуальної інфраструктури

Erasmus+ CyFra project card

Закінчився другий рік Проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політики ЄС з кібербезпеки в Україні»
Шановні колеги, учасники нашого Проєкту! Ось і закінчився другий рік Проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політики ЄС з кібербезпеки в Україні».

01.08.2022

В 2022 році Програмі ЄС Еразмус+. Проміжні підсумки
В 2022 Програмі ЄС Еразмус+ виповнюється 35 років, і за цей час команда Харківського національного університету ХНУРЕ Кафедра інфокомунікаційної інженерії імені В.В. Поповського ХНУРЕ впровадила Erasmus + project Jean Monnet module: “Integrating the EU cybersecurity framework and policies in Ukraine

09.05.2022

Розпочався курс проекту Жан Моне щодо "Кращих практик ЄС з безпеки інтернету речей і розумних інфраструктур"
У травні 2021 почався курс в рамках проекту Жан Моне щодо "Кращих практик ЄС з безпеки інтернету речей і розумних інфраструктур", який викладає доцент кафедри ІКІ Євгенія Кузьміних.

26.05.2021

РЕКТОР ХНУРЕ ПІДПИСАВ ГРАНТОВУ УГОДУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЖАН МОНЕ
4 листопада ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенець підписав Грантову угоду для розпочатку проекту Жан Моне 621250-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE на тему: «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні»

04.11.2020

Розпочався курс «Рамки та політики ЄС з кібербезпеки» на другому році Проекту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні»
24 травня 2022 року в межах другого року Проекту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик кібербезпеки ЄС в Україні» розпочався курс «Рамки та політики ЄС з кібербезпеки».
Викладає курс Марина Євдокименко, професор кафедри інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Харківського національного університету радіоелектроніки.

25.05.2022

Підведено проміжні підсумки навчання студентів В межах проєкту Жана Моне «Інтеграція рамок та політик ЄС з кібербезпеки в Україні»
В межах проєкту Жана Моне «Інтеграція рамок та політик ЄС з кібербезпеки в Україні» № 621250-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE (“Integrating the EU cybersecurity framework and policies in Ukraine”) в період з 19 квітня по 10 червня 2021 студенти кафедри Інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського пройшли навчання за курсами «Рамки та політики ЄС з кібербезпеки» та «Кращі практики ЄС для Інтернету речей та інтелектуальної інфраструктури».

08.10.2021

Відбулась віртуальна презентація проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик ЄС з кібербезпеки в Україні (CyFra)»
17 грудня 2020 року відбулась віртуальна презентація проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Інтеграція рамок та політик ЄС з кібербезпеки в Україні (CyFra)». Захід розпочався з вітального слова представника Національного Еразмус офісу в Україні Петра Крайніка, який привітав команду «CyFra» з початком проєкту та побажав успіхів в подальшій реалізації очікуваних результатів. Також привітав виконавців проєкту декан факультету інфокомунікацій Харківського національного університету радіоелектроніки Аркадій Снігуров, який відмітив актуальність тематики проєкту.

18.12.2020

Колектив співробітників кафедри ІКІ імені В.В. Поповського переміг в конкурсі проектів за програмою Жан Моне
Оголошено проекти-переможці програми Жан Моне. Вітаємо з перемогою у конкурсі координатора проекту Ерасмус+ модуль Жан Моне «Integrating the EU cybersecurity framework and policies in Ukraine» 621250-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE доцента кафедри ІКІ імені В.В. Поповського Євдокименко М.О. та...

17.08.2020

Професорсько-викладацький склад

Коляденко
Юлія
Юріївна
Професор кафедри
Куля
Юлія
Едуардівна
Доцент кафедри
Мерсні
Амаль
Доцент кафедри
Сацюк
Василь
Васильович
Старший викладач
Супрун
Тетяна
Василівна
Старший викладач